KOMPOZYT-EXPO-2019-KRAKOW

Oferta reklamowa

Prezentacja techniczna | firmowa: od 450 zł netto*| 550 zł netto **


50-cio minutowy pokaz techniczny w Strefie Prezentacji Technicznej lub prezentacja firmowa w Sali Konferencyjnej. Usługa obejmuje również zamieszczenie logotypu firmy na stronie internetowej targów oraz w informatorze targowym w sekcji program towarzyszący.

* cena dla Wystawców: 450 zł netto|**cena dla pozostałych Klientów: 550 zł netto 

Prezentacja techniczna

Smycz targowa: 3 000 zł netto


Oferta obejmuje dystrybucję smyczy Zamawiającego, poprzez wydawanie ich każdemu Uczestnikowi targów wraz z identyfikatorem targowym. Smycze dostarcza Zamawiający. Dostawca będzie zobowiązany do przygotowania 3 tys. szt. smyczy.

Jest to oferta na wyłączność dla 1 firmy. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Smycz targowa

Identyfikator targowy: 4 000 zł netto - sprzedane


Logo firmy wydrukowane na rewersie każdego identyfikatora wg projektu Organizatora. Identyfikatory zostaną przygotowane dla Zwiedzających, Wystawców, Prasy, Gości VIP. Jest to oferta na wyłączność dla 1 firmy. Przygotowanych zostanie 3,5 tys. szt. identyfikatorów.

Identyfikator targowy

Torba targowa: 4 500 zł netto*


Logo firmy zamieszczone na torbie targowej wg projektu przygotowanego przez Organizatora. Oferta obejmuje dystrybucję torb Zamawiającego, poprzez wydawanie ich każdemu Uczestnikowi targów wraz z identyfikatorem targowym. Przygotowanych zostanie 3 tys. szt. torb targowych.

* oferta na wyłączność

Torba targowa

Jednorazowe podkładki papierowe na tacach gastronomicznych: 4 000 zł netto


Papierowe podkładki dystrybuowane w restauracji targowej. Każdy klient restauracji otrzymuje tacę wraz z papierową podkładką. Podkładki zostaną przygotowane wg projektu Klienta. Zostanie przygotowanych 5 tys. szt. podkładek.

 Jednorazowe podkładki papierowe na tacach gastronomicznych

Dystrybucja materiałów reklamowych: 2 500 zł netto


Dystrybucja materiałów reklamowych [prospektów, folderów, próbek materiałów - wielkość do indywidualnego ustalenia] na terenie obiektu targowego. Gadżety reklamowe wydawane będą wszystkim Uczestnikom targów w Kasach oraz Punktach Rejestracji Gości. 

Jest to oferta limitowana - maksymalnie dla 3 firm. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dystrybucja materiałów reklamowych

Naklejki podłogowe: od 1 500 zł netto*


Naklejki podłogowe w wybranym przez firmę kształcie, rozmieszczone od wejścia głównego do stoiska Wystawcy, przygotowane przez Organizatora. Jest to oferta limitowana dla 2 firm. Maksymalny rozmiar naklejki: 30cm x 30cm. Decyduje kolejność zgłoszeń.

* sektor A 1 500,00 zł netto [20 szt.], sektor B 2 500,00 zł netto [30 szt.], sektor C 3 500,00 zł netto [40 szt.]

Naklejki podłogowe

Flaga reklamowa: 600 zł netto| szt.


Takiej reklamy nie można nie zauważyć! Flagi to idealny sposób na zaznaczenie swojej obecności w EXPO Kraków. Do Państwa dyspozycji oddajemy sześć masztów [o wymiarach 100cm x 400cm lub 120cm x 400cm] znajdujących się przed obiektem. Projekt graficzny dostarcza Zamawiający zgodnie z wytycznymi organizatora.

Flaga reklamowa

Reklama na siatce parkingu EXPO Kraków: 1 000 zł netto| szt.


Banner reklamowy na siatce ogrodzeniowej wokół obiektu będzie doskonalone widoczny zarówno dla pieszych jak i zmotoryzowanych Odwiedzających targi, odbywające się w EXPO Kraków. Estetyczne, wykonane z materiałów dobrej jakości tablice reklamowe, nieograniczone możliwości – nawet do 10 m długości! Wymiar pojedynczego banneru: 1,7 m x 2,40 m.

Reklama na siatce parkingu

Balon reklamowy na terenie EXPO Kraków: 3 000 zł netto| szt.


Balon budzi zainteresowanie widzów i już z daleka przyciąga wzrok. Jest to idealne medium budujące wizerunek marki. Nikt z Odwiedzających targi organizowane w EXPO Kraków nie przeoczy takiej formy reklamy. Balon [max. wymiary podstawy 3m x 3m, mocowany za pomocą obciążników] musi zostać dostarczony i zamontowany przez Zamawiającego.

Balon reklamowy

Siatka wielkoformatowa na froncie obiektu EXPO Kraków: 5 000 zł netto| szt.


Najbardziej ekskluzywny segment reklamy outdoorowej na specjalne okazje! Takich plansz może być jedynie kilka, nie ma więc obawy, że Państwa przekaz zginie w natłoku innych informacji. Prestiżowa forma reklamy, dostępna w różnych formatach [6m x 6m].

Siatka wielkoformatowa

Ekspozycja plansz, banerów, roll up'ów na terenie EXPO Kraków: 330 zł netto| m2


Umieszczone przy głównych ciągach komunikacyjnych obiektu bannery, plansze, roll up'y [wymiary oraz lokalizacja do uzgodnienia] to dobra forma reklamy, która nie pozostanie niedostrzeżona przez Zwiedzających.

Ekspozycja plansz, banerów, roll up'ów

Podświetlany pylon reklamowy: 2 500 zł netto| szt.


Podświetlany pylon to nowoczesne i niepowtarzalne źródło reklamy, to możliwość dotarcia do kilkuset potencjalnych Klientów w ciągu dnia! To także efektywny system reklamy i ogłoszeń! Prestiż, styl i elegancja w jednym urządzeniu! Wymiary pylonu: 1m x 3m. Istnieje możliwość przygotowania dwóch plansz. Można zamówić na stoisko lub na terenie hali.


PYLON

Telewizory w lobby i restauracji EXPO Kraków: 800 zł netto


Działaj na zmysł wzroku! Dzięki telewizorom zlokalizowanym w lobby i w restauracji można skutecznie skierować Zwiedzających do swojego stoiska targowego. Jest to alternatywna forma promocji także dla firm niebiorących udziału w targach. 45-sekundowy spot video, dostarczony przez Zamawiającego, będzie emitowany 5 razy dziennie.

Reklama video

Reklama radiowa w EXPO Kraków: 400 zł netto


Wykorzystaj siłę wyobraźni! Reklama radiowa [30-sekundowy spot audio, dostarczony przez Zamawiającego, emitowany 5 razy dziennie] to narzędzie doskonale wspierające sprzedaż. Docieraj do odpowiednich grup klientów z przekazem informującym o asortymencie handlowym, obniżkach, wyprzedażach czy ofertach specjalnych!

Reklama audio


Podświetlana ściana: 3 000 zł netto | szt.


Podświetlona ściana może zostać postawiona na hali Wisła lub w lobby - w Strefach Odpoczynku. Wymiary podświetlonej ściany: 3m szerokości x 2m wysokości. Wydruk jest robiony na tkaninie. Projekt dostarczony przez Klienta zgodnie z wytycznymi od TwK. 

PODSWIETLANA SCIANA


Naklejki w toaletach: 3 000 zł netto sprzedane


Wykorzystaj siłę wyobraźni! Szczegółowe wymiary do ustalenia. Projekt dostarczony przez Klienta zgodnie z wytycznymi od TwK. 
Cena zawiera koszt produkcji, montażu i demontażu.


NAKLEJKI W TOALETACH


Naklejki nad wejściem głównym: 1 000 zł netto | szt.


Doskonałe reklama widziana przez każdego, kto wchodzi do EXPO KRAKÓW. Projekt dostarczony przez Klienta zgodnie z wytycznymi od TwK. 
Cena zawiera koszt produkcji. Do wyboru lewy, prawy, środkowy lub wszystkie panele.

NAKLEJKI NAD WEJSCIEM GLOWNYM